+48 698 603 069 | eurobuild2015@wp.pl | PL / DE

EuroBuild

Strona główna


Oferta


Realizacje


Kontakt


Zapytaj o cenę

EuroBuildstolarka PVC
ślusarka aluminiowa
balustrady ze stali nierdzewnej
bramy garażowe
rolety
drzwi wejściowe

Produkty / Ślusarka aluminiowa


Okna aluminiowe od lat figurują w naszej mentalności jako produkt przeznaczony dla budynków biurowych, fabryk, budynków użyteczności publicznej.
Wynika to z faktu iż stosuje się ją tam, gdzie potrzebna jest duża wytrzymałość przy zwiększonym natężeniu ruchu, lub konieczność wykonania dużych elementów (dużych przeszkleń) no i z faktu, iż cena produktów wykonanych z Aluminium niestety znacznie przewyższa te, które wybieramy najchętniej- czyli PVC.
W ostatnim czasie pojawiło się wiele czynników które sprawiają, że coraz większa liczba klientów indywidualnych decyduje się na zakup okien i drzwi z Aluminium.
Po pierwsze zmieniła się tendencja w projektowaniu budynków mieszkalnych, modne stały duże przeszklenia, dobrze doświetlone, przejrzyste, jasne wnętrza domów. Po drugie w ostatnich latach nastąpił ogromny postęp technologiczny w produkcji ślusarki aluminiowej.
Dzięki nowoczesnym przekładkom termicznym i zwiększeniu głębokości zabudowy profili, oraz zastosowaniu nowoczesnych przeszkleń i uszczelnień okna aluminiowe dorównują swą energooszczędnością tym wykonanym z PVC i drewna.
Dodatkowym atutem produktów aluminiowych jest ich mniejsza waga i większa wytrzymałość, poza tym ich cena nie zmienia się, gdy wybierzemy kolor inny niż biały co w przypadku okien PVC ma duże znaczenie.
Kolorystyka okien aluminiowych jest praktycznie nieograniczona a i wzornictwo daje duże możliwości wyboru .

tel. +48 698 603 069
e-mail: eurobuild2015@wp.pl
skype: eurobuild-marcin


projekt i wdrożenie: amrstudio.pl