+48 698 603 069 | eurobuild2015@wp.pl | PL / DE

EuroBuild

Strona główna


Oferta


Realizacje


Kontakt


Zapytaj o cenę

EuroBuildstolarka PVC
ślusarka aluminiowa
balustrady ze stali nierdzewnej
bramy garażowe
rolety
drzwi wejściowe

Produkty / Stolarka PVC


Okna z tworzyw sztucznych pojawiły się w sprzedaży w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku.Przez wiele lat, wraz z rozwojem technologii stolarka ta poddawana była ciągłym ulepszeniom i modyfikacjom. Niegdyś stosowane pakiety szybowe o współczynniku przenikania ciepła u=3,0 zastąpiono szkłem 2 komorowym o współczynniku 0,5 W/m2K. Profile ewoluowały do konstrukcji wielokomorowych o głębokości zabudowy 85mm i więcej.
Okucia obwiedniowe dają dziś różne możliwości - od wielopłaszczyznowej regulacji skrzydeł do budowania konstrukcji przeciwwłamaniowych i innych rozwiązań polepszających standard użytkowania i poprawiających możliwości produkcyjne, oraz szczelność.
W efekcie mamy dziś po ponad czterdziestu latach „kariery” produkt , który swoimi parametrami przerasta swój pierwowzór o „lata świetlne”. Okna jako gotowy wyrób osiągają dzisiaj izolacyjność termiczną grubo poniżej 1 wata co w połączeniu z odpowiednim sposobem montażu daje bardzo przyzwoite osiągi w „wyścigu o zachowanie ciepła”. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości dzisiejszych okien możemy śmiało zaryzykować tezę, że jest to produkt który zrobił na rynku ogromną karierę. Pamiętamy jeszcze czasy, gdy okna jako nowość na rynku polskim były kilkakrotnie droższe niż dzisiaj, natomiast jakość ich wykonania pozostawiała wiele do życzenia.
Dzisiaj mamy do wyboru nieograniczoną wręcz gamę profili o różnych wzorach w bardzo szerokiej palecie kolorów. Estetyka, łatwość utrzymania w czystości, oraz odporność na warunki atmosferyczne sprawiają, że produkt ten niewątpliwie jest bardzo korzystnym sposobem na stworzenie przytulnego i efektownego miejsca do życia jakim jest dom, lub mieszkanie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka wariantów do wyboru po to , aby optymalnie dopasować produkt do swoich potrzeb.

tel. +48 698 603 069
e-mail: eurobuild2015@wp.pl
skype: eurobuild-marcin


projekt i wdrożenie: amrstudio.pl